Schedule (basketball) Tue, 31 January 2023

8:00 AM • Basketball
NBA: Philadelphia 76ers vs Orlando Magic
8:30 AM • Basketball
NBA: Brooklyn Nets vs Los Angeles Lakers
9:00 AM • Basketball
NBA: Minnesota Timberwolves vs Sacramento Kings
9:00 AM • Basketball
NBA: Oklahoma City Thunder vs Golden State Warriors
9:00 AM • Basketball
NBA: San Antonio Spurs vs Washington Wizards
9:30 AM • Basketball
NBA: Dallas Mavericks vs Detroit Pistons
10:00 AM • Basketball
NBA: Phoenix Suns vs Toronto Raptors
11:00 AM • Basketball
NBA: Portland Trail Blazers vs Atlanta Hawks
8:00 AM • Basketball
NBA: Cleveland Cavaliers vs Miami Heat
8:30 AM • Basketball
NBA: New York Knicks vs Los Angeles Lakers
9:00 AM • Basketball
NBA: Chicago Bulls vs Los Angeles Clippers
9:00 AM • Basketball
NBA: Milwaukee Bucks vs Charlotte Hornets
11:00 AM • Basketball
NBA: Denver Nuggets vs New Orleans Pelicans
1:45 AM • Basketball
Euroleague: Fenerbahçe Beko vs Olympiacos BC
2:00 AM • Basketball
Euroleague: Olimpia Milano vs Cazoo Baskonia
3:30 AM • Basketball
Euroleague: Barça Basket vs Maccabi Tel-Aviv
3:30 AM • Basketball
Euroleague: KK Partizan Mozzart Bet vs LDLC ASVEL Lyon-Villeurbanne
3:30 AM • Basketball
Euroleague: Valencia Basket vs Bayern München
4:00 AM • Basketball
Euroleague: Virtus Segafredo Bologna vs KK Crvena zvezda Meridianbet
1:30 AM • Basketball
Eurocup, Group A: ACS U-Banca Transilvania Cluj-Napoca vs Panevėžio Lietkabelis
2:30 AM • Basketball
Eurocup, Group A: JL Bourg Basket vs Germani Basket Brescia
1:00 AM • Basketball
Eurocup, Group B: Türk Telekom B.K. vs Śląsk Wrocław
2:30 AM • Basketball
Eurocup, Group B: Hamburg Towers vs Promitheas Patras
2:00 AM • Basketball
BBL: Ratiopharm Ulm vs Bayern München
2:00 AM • Basketball
BBL: Telekom Baskets Bonn vs MHP Riesen Ludwigsburg
1:00 AM • Basketball
Euroleague Women, Group A: KSC Szekszárd vs Tango Bourges Basket
2:00 AM • Basketball
Euroleague Women, Group A: USK Praha vs Fenerbahçe
12:00 AM • Basketball
Euroleague Women, Group B: Çukurova Basketbol vs Famila Wuber Schio
1:00 AM • Basketball
Euroleague Women, Group B: DVTK Hun Therm vs SPAR Citylift Girona
1:45 AM • Basketball
Super League: Bnei Herzeliya vs Hapoel Galil Elion Safed
1:00 AM • Basketball
Premijer Liga: KK Cibona vs KK Alkar Sinj
6:30 AM • Basketball
LNB: Obras Sanitarias vs Ferro Carril Oeste
8:00 AM • Basketball
LNB: Instituto Atlético Central Córdoba vs Riachuelo de La Rioja
9:00 AM • Basketball
LNB: La Unión de Formosa vs Argentino de Junín
9:00 AM • Basketball
LNB: Oberá Tenis Club vs San Lorenzo de Almagro
8:00 AM • Basketball
LNB: Regatas Corrientes vs Atenas de Córdoba
9:00 AM • Basketball
LNB: Quimsa Santiago del Estero vs Peñarol Mar del Plata
3:30 PM • Basketball
WNBL: Perth Lynx vs Townsville Fire
2:00 AM • Basketball
Superliga: Vienna D.C. Timberwolves vs Unger Steel Gunners Oberwart
6:00 AM • Basketball
NBB: EC Pinheiros vs São Paulo FC
6:30 AM • Basketball
NBB: São José dos Campos vs Minas Tênis Clube
7:00 AM • Basketball
NBB: Cerrado Basquete vs Caxias do Sul
6:00 AM • Basketball
NBB: Fortaleza Basquete Cearense vs Flamengo
7:00 AM • Basketball
NBB: Franca vs Pato Basquete
7:00 AM • Basketball
NBB: Paulistano vs Corinthians
11:30 PM • Basketball
NBL: BC Levski Lukoil vs Cherno More IG
1:00 AM • Basketball
NBL: BC Spartak Pleven vs Shumen
1:00 AM • Basketball
NBL: CSKA Sofia vs BC Beroe SZ
7:00 PM • Basketball
P League: Taoyuan Pilots vs Hsinchu JKO Lioneers
1:00 AM • Basketball
Prva muška liga: KK Dubrovnik vs KK Vrijednosnice Osijek
1:00 AM • Basketball
Division A: Omonia B.C. vs Anorthosis Famagusta
2:00 AM • Basketball
ZBL: Levhartice Chomutov vs SBŠ Ostrava
3:00 AM • Basketball
Pro B: AS Denain vs Lille Métropole
3:00 AM • Basketball
Pro B: Alliance Sport Alsace vs AIX Maurienne
3:00 AM • Basketball
Pro B: La Rochelle Rupella 17 vs Hermine de Nantes Atlantique
3:00 AM • Basketball
Pro B: Orléans Loiret Basket vs Champagne Chalons-Reims
3:00 AM • Basketball
Pro B: Saint-Quentin vs ALM Évreux Basket
3:00 AM • Basketball
Pro B: UJAP Quimper vs Saint Vallier
3:00 AM • Basketball
Pro B: Étoile Angers Basket vs Boulazac Basket
3:30 AM • Basketball
Pro B: Antibes Sharks vs Saint-Chamond Basket
3:30 AM • Basketball
Pro B: Vichy-Clermont vs Élan Chalon
2:00 AM • Basketball
Nationale 1 Poule B: BC Orchies vs Caen Basket Calvados
8:00 PM • Basketball
T.E. E.O.K. Dodekanese - Group 1: Karpathos Basketball vs GAS Ialysos BC
2:00 AM • Basketball
A ESKANA : DAS Drapetsonas vs Glyfada ES BC
2:00 AM • Basketball
A ESKANA : Ermis Argyroupolis vs Elektroupoli
2:00 AM • Basketball
A ESKANA : Evryali vs AON Argiroupolis
2:30 AM • Basketball
A ESKANA : Asteras Agiou Dimitriou vs Ikaros Neas Smyrnis AO
3:30 AM • Basketball
A ESKANA : AE Renti vs AO Tatavla
3:45 AM • Basketball
A ESKANA : Trachones Dia Alimou vs Acadhmia Elefsinas
4:00 AM • Basketball
A ESKANA : Pigasos Korydallou vs GS Ermis Peramatos
1:00 AM • Basketball
NB I: Szolnoki Olajbányász KK vs KTE Duna Aszfalt
8:00 PM • Basketball
IBL: Rans PIK B.C. vs West Bandits Solo
12:30 PM • Basketball
IBL: NSH Mountain Gold Timika vs Indonesia Patriots
3:00 PM • Basketball
IBL: Satria Muda Pertamina Jakarta vs Bali United BC
5:30 PM • Basketball
IBL: Pacific Caesar Surabaya vs Bima Perkasa Jogja
8:00 PM • Basketball
IBL: Amartha Hangtuah vs Pelita Jaya Bakrie Jakarta
12:30 PM • Basketball
IBL: Dewa United Basketball Surabaya vs Bumi Borneo Pontianak
3:00 PM • Basketball
IBL: Evos Thunder Bogor vs Tangerang Hawks
5:30 PM • Basketball
IBL: Satya Wacana Salatiga vs Rans PIK B.C.
8:00 PM • Basketball
IBL: West Bandits Solo vs Prawira Bandung
1:00 AM • Basketball
Champions League, Group K: Galatasaray vs AEK Athens BC
3:30 AM • Basketball
Champions League, Group K: Limoges CSP vs Unicaja Málaga
3:30 AM • Basketball
Champions League, Group L: UCAM Murcia vs RETABet Bilbao Basket
1:30 AM • Basketball
Champions League, Group J: Vilniaus Rytas vs Bahçeşehir Koleji
4:00 AM • Basketball
Europe Cup, Group I: FC Porto vs BV Chemnitz 99
2:30 AM • Basketball
Europe Cup, Group J: Hapoel Haifa BC vs BK Levickí Patrioti
8:30 PM • Basketball
Super League: Avijeh Sanat Mashhad vs Zob Ahan Esfahan
8:30 PM • Basketball
Super League: MES Kerman vs Kouchin Amol
8:30 PM • Basketball
Super League: Mahram Tehran BC vs Naft Abadan
8:30 PM • Basketball
Super League: Sanaye Hormozgan vs Nobogh Arak
8:30 PM • Basketball
Super League: Shahrdari Gorgan vs Sanat Mes Rafsanjan
8:30 PM • Basketball
Super League: Tourfaghan Azarshar vs Raad
12:30 AM • Basketball
National League: Maccabi Rishon vs Hapoel Afula
1:00 AM • Basketball
National League: Elitzur Shomron Hlp vs Maccabi Rehovot
1:00 AM • Basketball
National League: Elizur Ashkelon vs AS Ramat Hasharon
1:00 AM • Basketball
National League: Maccabi Urban Ramat Gan vs Hapoel Hevel Modiin
1:00 AM • Basketball
Liga e Parë: KB Istogu vs KB New Basket
2:00 AM • Basketball
Liga e Parë: KB Happy Dukagjini vs KB Borea
3:30 AM • Basketball
Liga e Parë: KB Drita vs KB Vushtrria
3:30 AM • Basketball
Liga e Parë: KB Marigona Hill Prishtina vs KB Gjakova e Re
1:30 AM • Basketball
Liga e Parë: AS Prishtina vs KB Bora
10:45 PM • Basketball
First Division: Leaders Club Louaize vs Hoops
12:30 AM • Basketball
LKL: Gargždų SC vs Pieno Žvaigždės
12:30 AM • Basketball
LKL: Šiaulių Šiauliai vs Utenos Juventus
3:00 PM • Basketball
PBA, Governors Cup: Blackwater Elite vs San Miguel Beermen
5:45 PM • Basketball
PBA, Governors Cup: Talk N Text Tropang Texters vs NLEX Road Warriors
1:00 AM • Basketball
PLK: STK Czarni Słupsk vs Enea Zastal BC Zielona Góra
2:30 AM • Basketball
PLK: Asseco Gdynia vs MKS Dąbrowa Górnicza
1:00 AM • Basketball
PLKK, Women: CTL Zagłębie Sosnowiec vs Artego Bydgoszcz
3:00 AM • Basketball
LPB: SL Benfica vs Sangalhos DC
11:00 PM • Basketball
LNB, Women: Municipal Targoviste vs BC Teleorman Alexandria
12:00 AM • Basketball
LNB, Women: CS Phoenix Constanta vs Univ Goldis Icim
12:00 AM • Basketball
United League, Championship Round: UNICS Kazan vs Pari Nizhny Novgorod
1:00 AM • Basketball
KLS: KK Sloboda vs KK Sloga
1:00 AM • Basketball
1. A SKL: KK Šenčur vs KD Ilirija
2:00 AM • Basketball
1. A SKL: Helios Domžale vs Rogaška
2:00 AM • Basketball
1. A SKL: Hopsi Polzela vs KK Krka Novo Mesto
6:00 PM • Basketball
KBL: Jeonju KCC Egis vs Anyang KGC
6:00 PM • Basketball
KBL: KT Sonicboom vs Daegu KOGAS Pegasus
6:00 PM • Basketball
KBL: Seoul SK Knights vs LG Sakers
6:00 PM • Basketball
WKBL: Cheongju KB Stars vs Bucheon KEB Hana Bank
3:45 AM • Basketball
LEB Oro: Albacete Basket vs Alicante
2:04 AM • Basketball
Ligan: Köping Stars vs Norrköping Dolphins
2:04 AM • Basketball
Ligan: Borås Basket vs KFUM Nassjo
2:04 AM • Basketball
Ligan: KFUM Fryshuset Basket vs Jämtland Basket
2:04 AM • Basketball
Ligan: Södertälje Kings vs BC Luleå
2:04 AM • Basketball
Ligan: Uppsala Basket vs Kfum Kalmar Basket
11:00 PM • Basketball
TBL: TED Ankara Kolejliler vs Yalova Belediye
12:00 AM • Basketball
TB2L, Group A: Lima Spor vs Akhisar Belediyespor
8:00 AM • Basketball
NBA G League: Lakeland Magic vs Westchester Knicks
8:00 AM • Basketball
NBA G League: Long Island Nets vs Wisconsin Herd
10:00 AM • Basketball
NBA G League: Salt Lake City Stars vs Memphis Hustle
11:00 AM • Basketball
NBA G League: Ontario Clippers vs Rio Grande Valley Vipers
8:30 AM • Basketball
NBA G League: Sioux Falls Skyforce vs Texas Legends
10:00 AM • Basketball
NBA G League: Salt Lake City Stars vs Memphis Hustle
7:00 AM • Basketball
NCAA: Misericordia Cougars vs SUNY Cobleskill Fighting Tigers
7:00 AM • Basketball
NCAA: Notre Dame Falcons vs Penn State Fayette Nittany Lions
7:15 AM • Basketball
NCAA: Concordia Moorhead Cobbers vs St. John's Johnnies
8:00 AM • Basketball
NCAA: Citadel Bulldogs vs Chicago State Cougars
8:00 AM • Basketball
NCAA: Colgate Raiders vs Loyola Maryland Greyhounds
8:00 AM • Basketball
NCAA: Mary Washington Eagles vs PCC Eagles
8:00 AM • Basketball
NCAA: Miami Hurricanes vs Virginia Tech Hokies
8:00 AM • Basketball
NCAA: Morehouse Maroon Tigers vs Fort Valley State Wildcats
8:00 AM • Basketball
NCAA: Norfolk State vs North Carolina Central Eagles
8:00 AM • Basketball
NCAA: Syracuse Orange vs Virginia Cavaliers
8:00 AM • Basketball
NCAA: Western Connecticut Wolves vs Castleton State Spartans
8:30 AM • Basketball
NCAA: Allen Yellow Jackets vs Savannah State Tigers
8:30 AM • Basketball
NCAA: Benedict Tigers vs Edward Waters Tigers
8:30 AM • Basketball
NCAA: Bethune-Cookman Wildcats vs Alabama A&M Bulldogs
8:30 AM • Basketball
NCAA: Coppin State Eagles vs Delaware State Hornets
8:30 AM • Basketball
NCAA: Howard Bison vs South Carolina State Bulldogs
8:30 AM • Basketball
NCAA: Miles Golden Bears vs Spring Hill Badgers
8:30 AM • Basketball
NCAA: Morgan State Bears vs Maryland Eastern Shore Hawks
9:00 AM • Basketball
NCAA: Bethel Royals vs Augsburg Auggies
9:00 AM • Basketball
NCAA: Clark Atlanta Panthers vs Albany State Golden Rams
9:00 AM • Basketball
NCAA: Grambling St Tigers vs Alcorn State Braves
9:00 AM • Basketball
NCAA: Hamline Pipers vs St. Mary's Cardinals
9:00 AM • Basketball
NCAA: Marywood Pacers vs Immaculata Mighty Macs
9:00 AM • Basketball
NCAA: Minnesota-Morris Cougars vs Macalester Scots
9:00 AM • Basketball
NCAA: Oral Roberts Golden Eagles vs South Dakota Coyotes
9:00 AM • Basketball
NCAA: St. Olaf Oles vs Carleton Knights
9:00 AM • Basketball
NCAA: St. Scholastica Saints vs Gustavus Adolphus Golden Gusties
9:00 AM • Basketball
NCAA: UMKC Kangaroos vs South Dakota State Jackrabbits
9:30 AM • Basketball
NCAA: Lane Dragons vs Central State Marauders
9:30 AM • Basketball
NCAA: LeMoyne-Owen Magicians vs Kentucky State Thorobreds
10:00 AM • Basketball
NCAA: Florida A&M Rattlers vs Alabama State Hornets
10:00 AM • Basketball
NCAA: Southern University Jaguars vs Jackson State Tigers
10:00 AM • Basketball
NCAA: Texas Longhorns vs Baylor Bears
10:00 AM • Basketball
NCAA: Texas Tech Red Raiders vs Iowa State Cyclones
11:30 AM • Basketball
NCAA: Azusa Pacific Cougars vs Chaminade Silverswords
11:30 AM • Basketball
NCAA: Holy Names Hawks vs Point Loma Nazarene Sea Lions
6:00 AM • Basketball
NCAA: Elms Blazers vs Lasell Lasers
6:00 AM • Basketball
NCAA: Lehman Lightning vs New York Beavers
6:00 AM • Basketball
NCAA: Middlebury Panthers vs New England Pilgrims
6:30 AM • Basketball
NCAA: Emmanuel Saints vs Norwich Cadets
7:30 AM • Basketball
NCAA: South Carolina Gamecocks vs Mississippi State Bulldogs
8:00 AM • Basketball
NCAA: Arkansas Razorbacks vs Texas A&M Aggies
8:00 AM • Basketball
NCAA: Boston College Eagles vs Clemson Tigers
8:00 AM • Basketball
NCAA: Bowling Green Falcons vs Ball State Cardinals
8:00 AM • Basketball
NCAA: Buffalo Bulls vs Akron Zips
8:00 AM • Basketball
NCAA: Davidson Wildcats vs VCU Rams
8:00 AM • Basketball
NCAA: Duke Blue Devils vs Wake Forest Demon Deacons
8:00 AM • Basketball
NCAA: Eastern Michigan Eagles vs Ohio Bobcats
8:00 AM • Basketball
NCAA: Fordham Rams vs Saint Louis Billikens
8:00 AM • Basketball
NCAA: Illinois Fighting Illini vs Nebraska Cornhuskers
8:00 AM • Basketball
NCAA: Kent State Golden Flashes vs Central Michigan Chippewas
8:00 AM • Basketball
NCAA: La Grange Panthers vs Huntingdon Hawks
8:00 AM • Basketball
NCAA: Lancaster Bible Chargers vs Gallaudet Bison
8:00 AM • Basketball
NCAA: Maine Maritime Mariners vs Bates Bobcats
8:00 AM • Basketball
NCAA: Miami Ohio vs Toledo Rockets
8:00 AM • Basketball
NCAA: Morrisville State Mustangs vs Cazenovia Wildcats
8:00 AM • Basketball
NCAA: Penn State Abington Nittany Lions vs Penn State–Berks Nittany Lions
8:00 AM • Basketball
NCAA: Penn State Harrisburg Lions vs St. Mary´s Seahawks
8:00 AM • Basketball
NCAA: Penn Wildcats vs Wells Express
8:00 AM • Basketball
NCAA: Piedmont Lions vs Bob Jones Bruins
8:00 AM • Basketball
NCAA: Quinnipiac Bobcats vs Marist Red Foxes
8:00 AM • Basketball
NCAA: Rivier Raiders vs St. Joseph´s Monks
8:00 AM • Basketball
NCAA: Saint Leo Lions vs Paine Lions
8:00 AM • Basketball
NCAA: Southern Connecticut Fighting Owls vs Georgian Court Lions
8:00 AM • Basketball
NCAA: St. Joseph Blue Jays vs Albertus Magnus Falcons
8:00 AM • Basketball
NCAA: St. Joseph`s Golden Eagles vs Manhattanville Valiants
8:00 AM • Basketball
NCAA: Suny Maritime Privateers vs Mount St. Vincent Dolphins
8:00 AM • Basketball
NCAA: Western Michigan Broncos vs Northern Illinois Huskies
8:30 AM • Basketball
NCAA: Baruch Bearcats vs York Cardinals
8:30 AM • Basketball
NCAA: Buffalo Bengals vs Geneseo Knights
8:30 AM • Basketball
NCAA: Dominican College Chargers vs Bridgeport Purple Knights
8:30 AM • Basketball
NCAA: Elmira Soaring Eagles vs Medaille Mavericks
8:30 AM • Basketball
NCAA: Johnson AND Wales Wildcats (RI) vs Dean Bulldogs
8:30 AM • Basketball
NCAA: Keuka Wolves vs Saint John Fisher Cardinals
8:30 AM • Basketball
NCAA: Maine Presque Isle Owls vs Husson Eagles
8:30 AM • Basketball
NCAA: St. Joseph`s Bears vs Mount St. Mary Knights
8:30 AM • Basketball
NCAA: St. Lawrence Saints vs Clarkson Golden Knights
8:30 AM • Basketball
NCAA: Utica Pioneers vs Nazareth Golden Flyers
9:00 AM • Basketball
NCAA: Aurora Spartans vs Concordia Chicago Cougars
9:00 AM • Basketball
NCAA: Beloit Buccaneers vs Ripon Red Hawks
9:00 AM • Basketball
NCAA: Benedictine Eagles vs Rockford Regents
9:00 AM • Basketball
NCAA: DePaul Blue Demons vs Connecticut Huskies
9:00 AM • Basketball
NCAA: Dominican Stars vs Edgewood Eagles
9:00 AM • Basketball
NCAA: Farmingdale State Rams vs Suny Purchase Panthers
9:00 AM • Basketball
NCAA: Felician Golden Falcons vs Caldwell Cougars
9:00 AM • Basketball
NCAA: John Jay Bloodhounds vs Brooklyn Bulldogs
9:00 AM • Basketball
NCAA: Kansas Jayhawks vs Kansas State Wildcats
9:00 AM • Basketball
NCAA: Lakeland Muskies vs MSOE Raiders
9:00 AM • Basketball
NCAA: Maranatha Baptist Sabercats vs Carthage Red Men
9:00 AM • Basketball
NCAA: Marian Sabres vs Wisconsin Lutheran Warriors
9:00 AM • Basketball
NCAA: Medgar Evers Cougars vs Hunter Hawks
9:00 AM • Basketball
NCAA: St. Norbert Green Knights vs Concordia (WI) Falcons
9:00 AM • Basketball
NCAA: Texas-Tyler Patriots vs Dallas Baptist Patriots
9:00 AM • Basketball
NCAA: Wilmington Wildcats vs Chestnut Hill Griffins
9:00 AM • Basketball
NCAA: Yeshiva Maccabees vs Sarah Lawrence Gryphons
9:30 AM • Basketball
NCAA: Alabama Crimson Tide vs Vanderbilt Commodores
9:30 AM • Basketball
NCAA: Grinnell Pioneers vs Cornell Rams
9:30 AM • Basketball
NCAA: Lawrence Vikings vs Knox Prairie Fire
9:30 AM • Basketball
NCAA: Lubbock Christian Chaparrals vs West Texas A&M Buffaloes
9:30 AM • Basketball
NCAA: Monmouth Fighting Scots vs Illinois Blueboys
9:30 AM • Basketball
NCAA: Schreiner Mountaineers vs Trinity Tigers
9:30 AM • Basketball
NCAA: St. Edward's Hilltoppers vs St. Mary's Texas Rattlers
9:30 AM • Basketball
NCAA: Trevecca Nazarene Trojans vs Kentucky Wesleyan Panthers
9:30 AM • Basketball
NCAA: Westminster Blue Jays vs Principia Panthers
10:00 AM • Basketball
NCAA: Air Force Falcons vs Boise State Broncos
10:00 AM • Basketball
NCAA: Colorado State Rams vs UNLV Runnin' Rebels
10:00 AM • Basketball
NCAA: Dayton Flyers vs Loyola Chicago Ramblers
10:00 AM • Basketball
NCAA: Iowa Hawkeyes vs Northwestern Wildcats
10:00 AM • Basketball
NCAA: Maryland Terrapins vs Indiana Hoosiers
10:00 AM • Basketball
NCAA: Mississippi Rebels vs Kentucky Wildcats
10:00 AM • Basketball
NCAA: TCU Horned Frogs vs West Virginia Mountaineers
10:30 AM • Basketball
NCAA: Chadron State Eagles vs Colorado Christian Cougars
11:00 AM • Basketball
NCAA: Wyoming Cowboys vs Fresno State Bulldogs
11:30 AM • Basketball
NCAA: Fresno Pacific Sunbirds vs Hawaii Pacific Sharks
12:00 PM • Basketball
NCAA: Nevada Wolf Pack vs San Diego State Aztecs
12:00 PM • Basketball
NCAA: Willamette Bearcats vs Linfield Wildcats
5:00 AM • Basketball
NCAA, Women: Norfolk State Spartans vs North Carolina Central Eagles
6:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Bethune Cookman Wildcats vs Alabama A&m Bulldogs
6:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Coppin State Eagles vs Delaware State Hornets
6:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Howard Lady Bison vs South Carolina State Bulldogs
6:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Morgan State Bears vs Maryland Eastern Shore Hawks
7:00 AM • Basketball
NCAA, Women: Grambling State Tigers vs Alcorn State Braves
7:00 AM • Basketball
NCAA, Women: Maryland Terrapins vs Penn State Lady Lions
7:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Florida A&M Rattlers vs Alabama State Hornets
7:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Southern University Jaguars vs Jackson State Tigers
8:00 AM • Basketball
NCAA, Women: Auburn Tigers vs Florida Gators
8:00 AM • Basketball
NCAA, Women: LSU Tigers vs Tennessee Lady Volunteers
9:00 AM • Basketball
NCAA, Women: WIS Green Bay Phoenix vs Iupui Jaguars
9:30 AM • Basketball
NCAA, Women: Boise State Broncos vs San Diego State Aztecs
8:00 AM • Basketball
NCAA, Women: Oklahoma Sooners vs TCU Horned Frogs
8:00 AM • Basketball
NCAA, Women: South Florida Bulls vs East Carolina Pirates
8:00 AM • Basketball
NCAA, Women: St. John's Red Storm vs Seton Hall Pirates
8:00 AM • Basketball
NCAA, Women: Xavier Musketeers vs Georgetown Hoyas
7:15 AM • Basketball
LUB: Trouville vs Club Atlético Peñarol
7:30 AM • Basketball
LUB: CA Olimpia vs Biguá de Villa Biarritz
7:15 AM • Basketball
LUB: Nacional vs Aguada
7:30 AM • Basketball
LUB: Club Malvín vs CA Goes
7:30 AM • Basketball
LUB: Urunday Universitario vs Defensor Sporting
Timer

No live events scheduled this day,
check out the Combat Sports page for more content.