Schedule (football) Thu, 26 January 2023

1:30 AM • Football
Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 vs Borussia Dortmund
3:30 AM • Football
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen vs VfL Bochum
3:30 AM • Football
Bundesliga: FC Augsburg vs Borussia M'gladbach
3:30 AM • Football
Bundesliga: SC Freiburg vs Eintracht Frankfurt
3:30 AM • Football
Bundesliga: Werder Bremen vs 1. FC Union Berlin
4:15 AM • Football
Primeira Liga: Paços de Ferreira vs SL Benfica
1:45 AM • Football
Eredivisie: Go Ahead Eagles vs AZ Alkmaar
1:45 AM • Football
Eredivisie: Vitesse vs FC Twente
3:00 AM • Football
Eredivisie: Fortuna Sittard vs SC Heerenveen
4:00 AM • Football
Eredivisie: FC Utrecht vs Excelsior
4:00 AM • Football
Eredivisie: Feyenoord vs NEC Nijmegen
1:45 AM • Football
Eredivisie: FC Groningen vs SC Cambuur
4:00 AM • Football
Eredivisie: Ajax vs FC Volendam
4:00 AM • Football
EFL Cup: Nottingham Forest vs Manchester United
4:00 AM • Football
Copa del Rey: Barcelona vs Real Sociedad
5:00 AM • Football
Copa del Rey: Osasuna vs Sevilla
3:00 AM • Football
Copa del Rey: Valencia vs Athletic Club
4:00 AM • Football
Copa del Rey: Real Madrid vs Atlético Madrid
11:05 AM • Football
Liga MX, Clausura: Atlas vs Santos Laguna
3:45 PM • Football
A-League: Melbourne Victory vs Sydney FC
4:45 PM • Football
A-League: Newcastle Jets vs Brisbane Roar
6:00 AM • Football
Paulista, Serie A1: Red Bull Bragantino vs Ferroviária
6:30 AM • Football
Paulista, Serie A1: Ituano vs Palmeiras
7:30 AM • Football
Paulista, Serie A1: Santo André vs Botafogo-SP
8:35 AM • Football
Paulista, Serie A1: Santos vs Água Santa
2:30 AM • Football
Paulista, Serie A1: São Bento vs Inter de Limeira
6:30 AM • Football
Paulista, Serie A1: Mirassol vs São Bernardo
8:30 AM • Football
Paulista, Serie A1: São Paulo vs Associação Portuguesa de Desportos
4:10 AM • Football
Primera A, Apertura: Unión Magdalena vs Atlético Huila
6:20 AM • Football
Primera A, Apertura: Rionegro Águilas Doradas vs Junior Barranquilla
5:00 AM • Football
Primera A, Apertura: Boyacá Chicó FC vs Alianza Petrolera
7:10 AM • Football
Primera A, Apertura: Deportes Tolima vs América de Cali
9:20 AM • Football
Primera A, Apertura: Atlético Nacional vs Once Caldas
10:00 PM • Football
Indian Super League: FC Goa vs East Bengal FC
1:05 PM • Football
A-League, Women: Melbourne Victory vs Sydney FC
11:00 AM • Football
International Matches: USA vs Serbia
8:30 PM • Football
Premier League: Zirə FK vs Sumqayıt FK
6:00 PM • Football
Premier League: Şamaxi FK vs Səbail FK
11:00 PM • Football
Premier League: Sabah FK vs Neftçi Baku PFK
9:30 PM • Football
Premier League: East Riffa vs Al-Shabab Manama
2:30 AM • Football
Carioca: Audax-RJ vs Nova Iguaçu
6:00 AM • Football
Carioca: Volta Redonda vs Resende
8:10 AM • Football
Carioca: Portuguesa-RJ vs Vasco da Gama
6:30 AM • Football
Carioca: Botafogo vs Madureira
8:10 AM • Football
Carioca: Fluminense vs Boavista
6:00 AM • Football
Gaúcho: Avenida vs Internacional
8:30 AM • Football
Gaúcho: Grêmio vs Grêmio Esportivo Brasil
6:00 AM • Football
Gaúcho: São José vs Caxias
6:00 AM • Football
Gaúcho: Ypiranga vs Novo Hamburgo
7:30 AM • Football
Gaúcho: Aimoré vs Esportivo
6:30 AM • Football
Paraibano: Sousa vs Campinense
7:30 AM • Football
Paraibano: Treze vs Serra Branca EC PB
7:30 AM • Football
Paraibano: SE Queimadense PB vs Botafogo-PB
2:00 AM • Football
Pernambucano, Serie A1: Porto-PE vs Afogados
7:00 AM • Football
Pernambucano, Serie A1: Retrô vs Náutico
5:30 AM • Football
Pernambucano, Serie A1: Maguary vs Petrolina PE
7:00 AM • Football
Pernambucano, Serie A1: Santa Cruz vs Caruaru City
3:00 AM • Football
Sergipano: Confiança vs Estanciano SE
3:00 AM • Football
Sergipano: Lagarto-SE vs Dorense FC
3:00 AM • Football
Sergipano: Sergipe vs AD Freipaulistano
7:00 AM • Football
Copa do Nordeste: Fortaleza vs Sergipe
7:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: Municipal Pérez Zeledón vs Municipal Grecia
8:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: Sporting San José vs Guadalupe FC
10:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: Deportivo Saprissa vs Puntarenas FC
9:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: San Carlos vs Herediano
8:45 PM • Football
Premier League: Aswan SC vs Tala'ea El-Gaish
3:30 AM • Football
National League: FC Halifax Town vs Scunthorpe United
3:45 AM • Football
National League: Eastleigh vs Barnet
3:45 AM • Football
National League: Woking vs Torquay United
9:00 PM • Football
Liigacup, Group A: HJK vs IFK Mariehamn
2:00 AM • Football
Regionalliga Northeast: BSG Chemie Leipzig vs FC Rot-Weiß Erfurt
2:00 AM • Football
Regionalliga Northeast: Berliner AK 07 vs Viktoria Berlin
2:00 AM • Football
Regionalliga Northeast: SV Lichtenberg 47 vs Greifswalder SV 04
2:00 AM • Football
Regionalliga Northeast: VSG Altglienicke vs VfB Germania Halberstadt
2:00 AM • Football
Regionalliga Northeast: Tennis Borussia Berlin vs Chemnitzer FC
9:15 PM • Football
Super League 2, Group B: AEK B vs Chania F.C.
11:30 PM • Football
Greece Cup: Panserraikos vs AEK Athens
1:30 AM • Football
Greece Cup: Aris Thessaloniki vs Olympiacos
11:30 PM • Football
Greece Cup: PAS Lamia 1964 vs Apollon Paralimniou
1:30 AM • Football
Greece Cup: Panathinaikos vs PAOK
7:00 PM • Football
I-League: Aizawl FC vs Mohammedan SC
7:00 PM • Football
I-League: Punjab FC vs Real Kashmir
9:30 PM • Football
Liga 1: Bali United FC vs Barito Putera
4:00 PM • Football
Liga 1: Barito Putera vs PSIS Semarang
4:30 PM • Football
Liga 1: Persib Bandung vs Borneo FC
5:00 PM • Football
Liga 1: Arema FC vs PSM Makassar
7:15 PM • Football
Liga 1: Persis Solo vs Bhayangkara FC
9:30 PM • Football
Liga 1: Persija Jakarta vs Rans Nusantara FC
7:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Esteghlal FC vs Malavan Bandar Anzali FC
7:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Nassaji Mazandaran FC vs Sepahan S.C.
6:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Aluminium Arak vs Sanat Naft Abadan
6:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Paykan vs Sanat Mes Kerman
6:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Zob Ahan vs Tractor FC
7:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Gol Gohar Sirjan vs Mes Rafsanjan FC
8:30 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Naft Masjed Soleyman vs Havadar Tehran
9:45 PM • Football
Persian Gulf Pro League: Foolad Khuzestan vs Persepolis FC
7:00 AM • Football
Liga de Expansion MX, Clausura: Celaya FC vs Leones Negros
9:05 AM • Football
Liga de Expansion MX, Clausura: Cancún FC vs Correcaminos UAT
11:05 AM • Football
Liga de Expansion MX, Clausura: Alebrijes de Oaxaca vs Dorados de Sinaloa
9:00 AM • Football
Liga de Expansion MX, Clausura: Club Atlético Morelia vs Venados
11:00 PM • Football
Botola: AS FAR Rabat vs Ittihad Tanger
11:00 PM • Football
Botola: Moghreb Tétouan vs Mouloudia Oujda
1:15 AM • Football
Botola: Olympic Safi vs Jeunesse Sportive de Soualem
3:30 AM • Football
Botola: Wydad AC vs MAS de Fès
11:00 PM • Football
Botola: Hassania d'Agadir vs Fath Union Sport
1:15 AM • Football
Botola: SC Chabab Mohammedia vs RS Berkane
3:30 AM • Football
Botola: Uts Union Touarga vs Olympique Khouribga
3:45 AM • Football
League Cup, Final round: FC Porto vs Académico Viseu FC
11:00 PM • Football
Super Cup: Al-Fayha vs Al-Hilal Saudi
2:00 AM • Football
Super Cup: Al-Ittihad vs Al-Nassr
1:30 AM • Football
Premiership: Lamontville Golden Arrows vs Marumo Gallants FC
6:00 AM • Football
U20 CONMEBOL Championship, Group A: Argentina U20 vs Peru U20
8:30 AM • Football
U20 CONMEBOL Championship, Group A: Brazil U20 vs Colombia U20
6:00 AM • Football
U20 CONMEBOL Championship, Group B: Uruguay U20 vs Bolivia U20
8:30 AM • Football
U20 CONMEBOL Championship, Group B: Venezuela U20 vs Ecuador U20
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: CS Sfaxien vs Etoile Sportive Du Sahel
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: ES Hammam Sousse vs CA Bizertin
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: Espérance Tunis vs Stade Tunisien
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: US Tataouine vs CS Chebba
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: AS Soliman vs Club Africain
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: EO Sidi Bouzid vs Olympique Béja
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: US Ben Guerdane vs Avenir Rejiche
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: US Monastir vs ES Métlaoui
9:15 PM • Football
Arabian Gulf League: Al-Ain vs Ajman Club
9:15 PM • Football
Arabian Gulf League: Al-Khaleej Khor Fakkan vs Baniyas
8:00 PM • Football
Club Friendly Games: MŠK Žilina vs FK Železiarne Podbrezová
9:00 PM • Football
Club Friendly Games: Austria Klagenfurt vs NK Aluminij Kidričevo
9:30 PM • Football
Club Friendly Games: FK Kolubara Lazarevac vs ND Gorica
10:00 PM • Football
Club Friendly Games: FK Crvena zvezda vs Ludogorets Razgrad
10:00 PM • Football
Club Friendly Games: Wolfsberger AC vs Haugesund
3:45 AM • Football
Club Friendly Games: Glebe North vs Drogheda United
5:15 AM • Football
Club Friendly Games: Danubio FC vs Fénix
8:30 AM • Football
Club Friendly Games: Montevideo Wanderers vs CA Cerro
9:15 AM • Football
Club Friendly Games: FC Dallas vs Barcelona SC
8:00 PM • Football
Club Friendly Games: Chornomorets Odesa vs FK Novi Pazar
8:00 PM • Football
Club Friendly Games: FK Inđija vs FK Borac Šajkaš
8:30 PM • Football
Club Friendly Games: AIK vs Täby FK
9:00 PM • Football
Club Friendly Games: Namungo FC vs Al-Hilal Omdurman
10:00 PM • Football
Club Friendly Games: FK Čukarički vs LASK
12:00 AM • Football
Club Friendly Games: Bodø/Glimt vs Kalmar FF
12:35 AM • Football
Club Friendly Games: Fremad Amager vs BK Avarta
1:20 AM • Football
Club Friendly Games: SV Pachern vs TuS Heiligenkreuz
5:15 AM • Football
Club Friendly Games: River Plate vs Cerro Largo
8:30 AM • Football
Club Friendly Games: Defensor Sporting vs Boston River
4:00 PM • Football
Club Friendly Games: FK Crvena zvezda vs Austria Lustenau
4:00 PM • Football
Club Friendly Games: Zenit Penza vs Znamya Noginsk
6:00 PM • Football
Club Friendly Games: Skra Częstochowa vs OKS Odra Opole
7:00 PM • Football
Club Friendly Games: TSV Hartberg vs NK Bravo
8:00 PM • Football
Club Friendly Games: Rosenborg BK vs Tromsø IL
8:00 PM • Football
Club Friendly Games: Zagłębie Sosnowiec vs MFK Ružomberok
9:00 PM • Football
Club Friendly Games: IF Brommapojkarna vs IK Sirius
Timer

No live events scheduled this day,
check out the Combat Sports page for more content.