Schedule (football) Mon, 30 January 2023

9:00 PM • Football
LaLiga: Real Valladolid vs Valencia
11:15 PM • Football
LaLiga: Osasuna vs Atlético Madrid
1:30 AM • Football
LaLiga: Celta Vigo vs Athletic Club
4:00 AM • Football
LaLiga: Real Madrid vs Real Sociedad
4:00 AM • Football
LaLiga: Villarreal vs Rayo Vallecano
10:30 PM • Football
Bundesliga: FC Schalke 04 vs 1. FC Köln
12:30 AM • Football
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen vs Borussia Dortmund
10:00 PM • Football
Serie A: Juventus vs Monza
1:00 AM • Football
Serie A: Lazio vs Fiorentina
3:45 AM • Football
Serie A: Napoli vs Roma
3:45 AM • Football
Serie A: Udinese vs Hellas Verona
8:00 PM • Football
Ligue 1: OGC Nice vs Lille OSC
10:00 PM • Football
Ligue 1: AJ Auxerre vs Montpellier
10:00 PM • Football
Ligue 1: Clermont Foot 63 vs FC Nantes
10:00 PM • Football
Ligue 1: RC Strasbourg vs Toulouse
10:00 PM • Football
Ligue 1: Stade Brestois 29 vs Angers
12:05 AM • Football
Ligue 1: AC Ajaccio vs Olympique Lyonnais
3:45 AM • Football
Ligue 1: Paris Saint-Germain vs Stade de Reims
11:30 PM • Football
Primeira Liga: Casa Pia AC vs CD Santa Clara
11:30 PM • Football
Primeira Liga: FC Vizela vs Rio Ave
11:30 PM • Football
Primeira Liga: Sporting CP vs Sporting Braga
2:00 AM • Football
Primeira Liga: Boavista vs Portimonense
4:30 AM • Football
Primeira Liga: FC Famalicão vs Estoril Praia
4:15 AM • Football
Primeira Liga: Vitória SC vs GD Chaves
9:30 PM • Football
Eredivisie: Excelsior vs Ajax
9:30 PM • Football
Eredivisie: FC Volendam vs FC Groningen
11:45 PM • Football
Eredivisie: SC Cambuur vs Fortuna Sittard
12:00 AM • Football
Super Lig: Başakşehir FK vs Konyaspor
12:00 AM • Football
Super Lig: Fenerbahçe vs Kasımpaşa
8:30 PM • Football
First Division A: RSC Anderlecht vs Royal Antwerp FC
11:00 PM • Football
First Division A: Cercle Brugge vs KAA Gent
1:30 AM • Football
First Division A: SV Zulte Waregem vs Club Brugge
4:00 AM • Football
First Division A: KRC Genk vs RFC Seraing
9:30 PM • Football
Premiership: Livingston vs Heart of Midlothian
12:00 AM • Football
Premiership: Dundee United vs Celtic
9:30 PM • Football
FA Cup: Brighton & Hove Albion vs Liverpool
10:00 PM • Football
FA Cup: Stoke City vs Stevenage
12:30 AM • Football
FA Cup: Wrexham vs Sheffield United
3:45 AM • Football
FA Cup: Derby County vs West Ham United
4:00 AM • Football
Liga Profesional: Platense vs Newell's Old Boys
6:15 AM • Football
Liga Profesional: Colón vs Lanús
6:15 AM • Football
Liga Profesional: Instituto Córdoba vs CA Sarmiento
6:15 AM • Football
Liga Profesional: Racing Club vs Belgrano
8:30 AM • Football
Liga Profesional: Boca Juniors vs Club Atlético Tucumán
4:00 AM • Football
Liga Profesional: Barracas Central vs Godoy Cruz
7:00 AM • Football
Liga Profesional: Banfield vs Unión
7:00 AM • Football
Liga Profesional: Vélez Sarsfield vs Gimnasia y Esgrima
2:00 AM • Football
Liga MX, Clausura: Toluca vs Club León
9:00 AM • Football
Liga MX, Clausura: Pachuca vs Club Necaxa
10:00 PM • Football
HNL: NK Osijek vs HNK Gorica
12:10 AM • Football
HNL: NK Istra 1961 vs HNK Hajduk Split
9:00 PM • Football
LaLiga 2: Mirandés vs Deportivo Alavés
11:15 PM • Football
LaLiga 2: Levante UD vs Burgos
1:30 AM • Football
LaLiga 2: Albacete Balompié vs CD Lugo
1:30 AM • Football
LaLiga 2: Sporting Gijón vs Málaga
4:00 AM • Football
LaLiga 2: UD Ibiza vs FC Cartagena
4:00 AM • Football
LaLiga 2: Real Zaragoza vs SD Ponferradina
8:30 PM • Football
2. Bundesliga: 1. FC Nürnberg vs FC St. Pauli
8:30 PM • Football
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld vs SV Sandhausen
8:30 PM • Football
2. Bundesliga: Hamburger SV vs Eintracht Braunschweig
9:00 PM • Football
Serie B: Ascoli vs Palermo
11:15 PM • Football
Serie B: Frosinone vs Benevento
3:00 AM • Football
Eerste Divisie: Jong FC Utrecht vs De Graafschap
3:00 AM • Football
Eerste Divisie: Jong PSV Eindhoven vs Willem II Tilburg
3:00 AM • Football
Eerste Divisie: Roda JC Kerkrade vs PEC Zwolle
9:00 PM • Football
1. Lig: Yeni Malatyaspor vs Eyüpspor
12:00 AM • Football
1. Lig: Denizlispor vs Manisa FK
1:00 AM • Football
1. Lig: Samsunspor vs Erzurumspor FK
2:00 AM • Football
Paulista, Serie A1: Água Santa vs Portuguesa
3:00 AM • Football
Paulista, Serie A1: Inter de Limeira vs Ituano
3:00 AM • Football
Paulista, Serie A1: São Bernardo vs São Bento
5:30 AM • Football
Paulista, Serie A1: São Paulo vs Corinthians
11:00 PM • Football
Primera Division: Huachipato vs Cobresal
5:00 AM • Football
Primera Division: O'Higgins vs Colo Colo
7:30 AM • Football
Primera Division: Audax Italiano vs Deportes Copiapó
4:10 AM • Football
Primera A, Apertura: Atlético Nacional vs Rionegro Águilas Doradas
6:20 AM • Football
Primera A, Apertura: Deportivo Pereira vs Millonarios FC
8:30 AM • Football
Primera A, Apertura: Junior Barranquilla vs Independiente Medellín
7:00 AM • Football
Primera A, Apertura: Alianza Petrolera vs Deportivo Pasto
9:10 AM • Football
Primera A, Apertura: Once Caldas vs Deportes Tolima
10:00 PM • Football
Ekstraklasa: Legia Warszawa vs MKS Korona Kielce
12:30 AM • Football
Ekstraklasa: KS Lechia Gdańsk vs Wisła Płock
2:00 AM • Football
Ekstraklasa: Cracovia vs Górnik Zabrze
9:00 PM • Football
League One: Barnsley vs Sheffield Wednesday
10:00 PM • Football
Indian Super League: Kerala Blasters vs Northeast United
12:00 AM • Football
Primera Division, Apertura: AD Cantolao vs Sport Boys
2:15 AM • Football
Primera Division, Apertura: Unión Comercio vs Sporting Cristal
4:00 AM • Football
Primera Division, Apertura: Carlos A. Mannucci vs Club Atlético Grau
4:30 AM • Football
Primera Division, Apertura: Alianza Atlético de Sullana vs Universitario de Deportes
8:00 AM • Football
Primera Division, Apertura: Cienciano vs Universidad César Vallejo
9:15 PM • Football
Super League: Young Boys vs Winterthur
11:30 PM • Football
Super League: FC Zürich vs FC St. Gallen 1879
11:30 PM • Football
Super League: Servette FC vs FC Sion
10:00 PM • Football
Stoiximan Super League: Olympiacos vs OFI Crete
1:30 AM • Football
Stoiximan Super League: AEK Athens vs Aris Thessaloniki
12:00 AM • Football
Stoiximan Super League: PAOK vs Levadiakos
1:30 AM • Football
Stoiximan Super League: PAS Lamia 1964 vs Ionikos
3:00 AM • Football
Stoiximan Super League: Asteras Tripolis vs Panathinaikos
10:00 PM • Football
Premier League: Sumqayıt FK vs Turan Tovuz
8:00 PM • Football
Premier League: Qarabağ FK vs Şamaxi FK
11:00 PM • Football
First Division B: Lierse Kempenzonen vs RWD Molenbeek
3:00 AM • Football
First Division B: SL16 Football Campus vs SK Beveren
2:30 AM • Football
Carioca: Resende vs Portuguesa-RJ
5:00 AM • Football
Carioca: Fluminense vs Botafogo
7:15 AM • Football
Carioca: Boavista vs Madureira
7:00 AM • Football
Carioca: Vasco vs Volta Redonda
3:00 AM • Football
Gaúcho: Avenida vs Ypiranga
3:00 AM • Football
Gaúcho: Esportivo vs Grêmio Esportivo Brasil
6:00 AM • Football
Gaúcho: Caxias vs Aimoré
7:30 AM • Football
Gaúcho: São José vs Grêmio
7:00 AM • Football
Gaúcho: Novo Hamburgo vs Juventude
10:00 PM • Football
Mineiro Módulo I: Tombense vs Atlético Mineiro
5:30 AM • Football
Mineiro Módulo I: América Mineiro vs Villa Nova
3:00 AM • Football
Paraibano: Treze vs Centro Sportivo Paraibano
6:00 AM • Football
Paraibano: Botafogo-PB vs Auto EC
6:30 AM • Football
Paraibano: São Paulo Crystal vs SE Queimadense PB
2:00 AM • Football
Pernambucano: Belo Jardim vs Petrolina PE
2:00 AM • Football
Pernambucano: Íbis vs Caruaru City
3:30 AM • Football
Pernambucano: Santa Cruz vs Maguary
7:00 AM • Football
Pernambucano: Náutico vs Porto-PE
2:15 AM • Football
Sergipano: Estanciano SE vs Lagarto-SE
3:00 AM • Football
Sergipano: Itabaiana vs Confiança
7:15 AM • Football
Sergipano: Sergipe vs América SE
1:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: Municipal Grecia vs San Carlos
5:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: Puntarenas FC vs Municipal Pérez Zeledón
8:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: Guadalupe FC vs CS Cartaginés
8:00 AM • Football
Primera Division, Clausura: LD Alajuelense vs Sporting San José
11:00 PM • Football
1st Division: Omonia Nicosia vs Pafos FC
1:00 AM • Football
1st Division: Nea Salamina Famagusta vs AEL Limassol
1:00 AM • Football
1st Division: Enosis Neon Paralimniou vs Aris Limassol
10:00 PM • Football
1. Liga: FC Slovan Liberec vs FK Pardubice
10:00 PM • Football
1. Liga: Mladá Boleslav vs FC Zbrojovka Brno
10:00 PM • Football
1. Liga: Slavia Praha vs FK Jablonec
1:00 AM • Football
1. Liga: FC Trinity Zlín vs Baník Ostrava
8:45 PM • Football
Premier League: ENPPI vs Smouha
11:00 PM • Football
Premier League: Haras El Hedoud vs Al Ahly SC
1:00 AM • Football
Premier League: Pyramids FC vs Ceramica Cleopatra
1:00 AM • Football
Premier League: Zamalek SC vs Future FC
11:00 PM • Football
Premier League: National Bank of Egypt vs Ghazl El Mahalla
8:00 PM • Football
3. Liga: FC Viktoria Köln vs SV Waldhof Mannheim
9:00 PM • Football
3. Liga: Borussia Dortmund II vs SV Wehen Wiesbaden
2:00 AM • Football
3. Liga: TSV 1860 München vs SG Dynamo Dresden
9:00 PM • Football
Regionalliga North: Eintracht Norderstedt vs SV Werder Bremen II
9:00 PM • Football
Regionalliga North: VfV Borussia 06 Hildesheim vs FC Teutonia 05 Ottensen
8:00 PM • Football
Regionalliga Northeast: Greifswalder SV 04 vs Berliner AK 07
8:00 PM • Football
Regionalliga Northeast: Viktoria Berlin vs FC Carl Zeiss Jena
11:00 PM • Football
Regionalliga Northeast: BSG Chemie Leipzig vs SV Babelsberg 03
11:00 PM • Football
Premier League: Accra Great Olympics vs Karela United
11:00 PM • Football
Premier League: Aduana Stars vs Accra Lions FC
11:00 PM • Football
Premier League: Berekum Chelsea vs Dreams
11:00 PM • Football
Premier League: Real Tamale United vs Nsoatreman FC
11:00 PM • Football
Premier League: Samartex vs King Faisal
2:00 AM • Football
Premier League: Asante Kotoko SC vs Kotoku Royals
8:45 PM • Football
Super League 2, Group A: Anagennisi Karditsas vs Veria NFC
8:45 PM • Football
Super League 2, Group A: Apollon Larisas vs Almopos Arideas
8:45 PM • Football
Super League 2, Group A: Apollon Pontou vs AE Larisa
8:45 PM • Football
Super League 2, Group A: GS Diagoras Rodou vs Makedonikos
8:45 PM • Football
Super League 2, Group A: Niki Volou vs Iraklis 1908
8:45 PM • Football
Super League 2, Group B: A.E. Kifisia FC vs Episkopi FC
8:45 PM • Football
Super League 2, Group B: Irodotos vs Panachaiki FC
8:45 PM • Football
Super League 2, Group B: OF Ierapetras vs Kalamata FC
8:45 PM • Football
Super League 2, Group B: Proodeftiki vs Apollon Smyrnis
8:45 PM • Football
Super League 2, Group B: PAO Rouf vs PAE Egaleo
9:15 PM • Football
Super League 2, Group B: Athens Kallithea FC vs Ilioupoli
2:00 AM • Football
Liga Nacional, Clausura: Deportivo Malacateco vs Comunicaciones FC
7:00 AM • Football
Liga Nacional, Clausura: Xinabajul Huehue vs Deportivo Guastatoya
8:00 PM • Football
NB I: Mezőkövesd Zsóry vs Puskás Akadémia
10:30 PM • Football
NB I: Újpest vs Budapest Honvéd FC
12:30 AM • Football
NB I: Kecskemét TE vs MOL Fehérvár FC
9:30 PM • Football
I-League: Churchill Brothers SC vs Sudeva Delhi FC
4:00 PM • Football
Liga 1: PSM Makassar vs Rans Nusantara FC
5:00 PM • Football
Liga 1: Arema FC vs Bali United FC
7:15 PM • Football
Liga 1: Borneo FC vs Persik Kediri
9:30 PM • Football
Liga 1: PSM Makassar vs Barito Putera
4:00 PM • Football
Liga 1: Barito Putera vs PSS Sleman
5:30 PM • Football
Liga 1: PSIS Semarang vs Persib Bandung
7:15 PM • Football
Liga 1: Bhayangkara FC vs Persikabo 1973
2:15 AM • Football
Premier League: Hapoel Haifa vs Hapoel Be'er Sheva
2:00 AM • Football
Premier League: Bnei Sakhnin vs Hapoel Katamon Jerusalem
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: AlbinoLeffe vs Piacenza
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Arzignano Valchiampo vs Pergolettese
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Feralpisalò vs Virtus Verona
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Mantova vs Lecco
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Novara vs Pro Vercelli
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Padova vs Pordenone
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Renate vs Aurora Pro Patria
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Sangiuliano City vs Pro Sesto
9:30 PM • Football
Serie C, Girone A: Triestina vs Trento
9:30 PM • Football
Serie C, Girone B: Aquila Montevarchi vs Ancona
9:30 PM • Football
Serie C, Girone B: Imolese vs Virtus Entella
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: ACR Messina vs Catanzaro
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: AZ Picerno vs Fidelis Andria
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: Avellino vs Latina
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: Crotone vs Potenza
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: Pescara vs Foggia
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: Turris vs Giugliano
9:30 PM • Football
Serie C, Girone C: Viterbese vs Juve Stabia
12:30 AM • Football
Serie C, Girone C: Taranto vs Gelbison
12:30 AM • Football
Serie C, Girone C: Virtus Francavilla vs Monterosi Tuscia
3:30 AM • Football
Serie C, Girone C: Audace Cerignola vs Monopoli
10:00 PM • Football
Premier League: Hamrun Spartans FC vs Sirens FC
10:00 PM • Football
Premier League: Valletta vs Floriana FC
7:00 AM • Football
Liga de Expansion MX, Clausura: CD Tapatío vs Club Atletico La Paz
11:00 PM • Football
Botola: Uts Union Touarga vs Difaâ Hassani El-Jadidi
1:15 AM • Football
Botola: Wydad AC vs Fath Union Sport
3:30 AM • Football
Botola: Hassania d'Agadir vs RS Berkane
3:30 AM • Football
Botola: SC Chabab Mohammedia vs Olympique Khouribga
4:00 AM • Football
Primera Division, Apertura: General Caballero vs Resistencia FC
6:30 AM • Football
Primera Division, Apertura: Cerro Porteño vs Sportivo Ameliano
6:30 AM • Football
Primera Division, Apertura: Olimpia vs Sportivo Luqueño
8:45 PM • Football
Liga Portugal 2: SC Covilhã vs FC Porto B
10:00 PM • Football
Liga Portugal 2: Tondela vs CD Nacional
10:00 PM • Football
Liga Portugal 2: UD Vilafranquense vs Moreirense
11:30 PM • Football
Liga Portugal 2: CD Mafra vs UD Oliveirense
11:30 PM • Football
Liga Portugal 2: CF Estrela Amadora vs Feirense
2:00 AM • Football
Liga Portugal 2: Leixões SC vs Penafiel
2:00 AM • Football
Liga Portugal 2: B-SAD vs CD Trofense
9:35 PM • Football
Stars League: Al-Sadd vs Al Markhiya
9:35 PM • Football
Stars League: Al-Sailiya vs Al-Gharafa
11:45 PM • Football
Stars League: Al-Ahli Doha vs Umm-Salal SC
9:35 PM • Football
Stars League: Al-Wakrah vs Al Duhail
9:35 PM • Football
Stars League: Al Shamal SC vs Al-Rayyan
11:45 PM • Football
Stars League: Qatar SC vs Al-Arabi SC
10:00 PM • Football
Liga I: Sepsi OSK vs FC Universitatea Craiova 1948
1:00 AM • Football
Liga I: FCSB vs Farul Constanța
2:00 AM • Football
Liga I: FC Voluntari vs CFR Cluj
1:00 AM • Football
Super Cup: Al-Ittihad vs Al-Fayha
9:30 PM • Football
Premiership: Chippa United vs Maritzburg United
9:30 PM • Football
Premiership: Richards Bay FC vs AmaZulu FC
11:30 PM • Football
Premiership: Kaizer Chiefs vs Royal AM
11:30 PM • Football
Premiership: TS Galaxy vs Lamontville Golden Arrows
9:15 PM • Football
Challenge League: AC Bellinzona vs Yverdon-Sport FC
11:30 PM • Football
Challenge League: FC Stade Lausanne-Ouchy vs FC Lausanne-Sport
11:30 PM • Football
Challenge League: Neuchâtel Xamax vs Schaffhausen
8:00 PM • Football
Thai League 1: Police Tero vs BG Pathum United
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: CA Bizertin vs CS Sfaxien
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: CS Chebba vs Stade Tunisien
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: Etoile Sportive Du Sahel vs Espérance Tunis
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group A: US Tataouine vs ES Hammam Sousse
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: Club Africain vs EO Sidi Bouzid
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: ES Métlaoui vs Avenir Rejiche
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: Olympique Béja vs US Ben Guerdane
9:00 PM • Football
Ligue 1, Group B: US Monastir vs AS Soliman
8:00 AM • Football
Supercopa Uruguaya: Liverpool URU vs Nacional
8:30 PM • Football
Club Friendly Games: Flora Tallinn vs Valmiera FC
9:00 PM • Football
Club Friendly Games: Vasalunds IF vs IFK Haninge
4:00 AM • Football
Club Friendly Games: Club Bolívar vs Monagas
6:00 PM • Football
Club Friendly Games: FK Prva Iskra Barič vs FK Rudar Pljevlja
7:00 PM • Football
Club Friendly Games: Neman Grodno vs Dynamo Brest
8:00 PM • Football
Club Friendly Games: CSKA Sofia vs Shakhter Karagandy
10:00 PM • Football
Club Friendly Games: FK Rudar Prijedor vs NK Karlovac 1919
6:00 PM • Football
Club Friendly Games: NK Kustošija vs NK Jarun
7:00 PM • Football
Club Friendly Games: NK Celje vs DAC 1904
Timer

No live events scheduled this day,
check out the Combat Sports page for more content.