Schedule (handball) Thu, 26 January 2023

1:00 AM • Handball
World Championship, Finals: Denmark vs Hungary
1:00 AM • Handball
World Championship, Finals: Norway vs Spain
3:30 AM • Handball
World Championship, Finals: France vs Germany
3:30 AM • Handball
World Championship, Finals: Sweden vs Egypt
1:00 AM • Handball
SEHA League, Group A: Vojvodina Novi Sad vs Nexe Našice
1:00 AM • Handball
1. HRL Women: ŽRK Umag vs Podravka Vegeta
2:00 AM • Handball
Kvindeligaen, Women: HH Elite vs Ringkøbing Håndbold
2:00 AM • Handball
Kvindeligaen, Women: Odense Håndbold vs Skanderborg Håndbold
2:30 AM • Handball
Kvindeligaen, Women: Nykøbing Falster HK vs Randers HK
2:30 AM • Handball
Kvindeligaen, Women: Team Esbjerg vs Viborg HK
3:15 AM • Handball
Kvindeligaen, Women: Aarhus United vs Silkeborg-Voel KFUM
2:30 AM • Handball
1. Division, Women: Gudme Hk vs DHG Odense
1:00 AM • Handball
Meistriliiga: HC Kehra vs HC Tallinn
1:00 AM • Handball
Meistriliiga: Raasiku / Mistra vs Viljandi HC
1:00 AM • Handball
SM-liiga, Regular season: GrIFK vs Riihimäen Cocks
1:15 AM • Handball
SM-liiga, Regular season: Dicken vs HIFK Handball
1:30 AM • Handball
SM-liiga, Regular season: Sjundeå IF vs ÅIFK
9:30 PM • Handball
LFH Division 1, Women: Paris 92 Hand vs HBCSA Porte du Hainaut
3:00 AM • Handball
LFH Division 1, Women: Chambray Touraine vs Plan de Cuques
3:00 AM • Handball
LFH Division 1, Women: Neptunes De Nantes vs ESBF Besancon
3:00 AM • Handball
LFH Division 1, Women: Toulon Métropole Var Handball vs OGC Nice Cote D'Azur
3:30 AM • Handball
LFH Division 1, Women: Brest Bretagne vs Metz Handball
3:30 AM • Handball
LFH Division 1, Women: Celles-sur-Belle vs Cercle Dijon Bourgogne
2:00 AM • Handball
Women Bundesliga: SG BBM Bietigheim vs Sport-Union Neckarsulm
2:30 AM • Handball
DHB Pokal, Women: SGH Rosengarten vs VfL Oldenburg
2:45 AM • Handball
DHB Pokal, Women: TUS Lintfort vs TusSies Metzingen
11:00 PM • Handball
Greece Cup: Bianco Monte Drama 86 vs Olympiacos
11:30 PM • Handball
Greece Cup: Aris Nikaias vs Diomidis Argous
12:00 AM • Handball
Greece Cup: AC PAOK Thessaloniki vs ASE Doukas
12:00 AM • Handball
Greece Cup: AEK Athens HC vs Aesx Pylaias
1:00 AM • Handball
NB I, Women: MTK Budapest vs FTC-Rail Cargo Hungaria
1:00 AM • Handball
NB I, Women: DVSC vs Békéscsabai Előre NKSE
1:00 AM • Handball
NB I, Women: Kisvárda vs Dunaújvárosi Kohász KA
8:00 PM • Handball
World Championship, Placement 25-32: Uruguay vs Algeria
10:30 PM • Handball
World Championship, Placement 25-32: Saudi Arabia vs Morocco
1:00 AM • Handball
World Championship, Placement 25-32: South Korea vs North Macedonia
3:30 AM • Handball
World Championship, Placement 25-32: Chile vs Tunisia
12:00 AM • Handball
Club Friendly Games: Górnik Zabrze vs Gwardia Opole
8:30 PM • Handball
Division 1, Championship round: Hapoel Ashdod vs Maccabi Rishon Le Zion
9:00 PM • Handball
Division 1, Championship round: Hapoel Rishon Le Zion vs AS Ramat Hasharon
9:00 PM • Handball
Division 1, Championship round: MK Holon vs Bnei Herzliya
2:00 AM • Handball
Division 1, Qualifying round: Hapoel Ramat Gan vs ASA Tel Aviv
5:00 PM • Handball
Division 1, Qualifying round: Hapoel Hevel Eilot vs Hapoel Kiryat Ono
9:00 PM • Handball
Division 1, Qualifying round: AH Ness Ziona vs Maccabi Kiryat Motzkin
12:45 AM • Handball
REMA 1000-ligaen, Women: Sola vs Fredrikstad Bkl
1:00 AM • Handball
REMA 1000-ligaen, Women: Byaasen IL vs Tertnes IL
1:00 AM • Handball
REMA 1000-ligaen, Women: Molde HK vs Storhamar
1:00 AM • Handball
REMA 1000-ligaen, Women: Volda vs Fana
1:30 AM • Handball
REMA 1000-ligaen, Women: Raelingen vs Vipers Kristiansand
1:00 AM • Handball
1. Division: Charlottenlund SK vs Melhus IL
1:00 AM • Handball
1. Division: Fyllingen vs Ryger Stavanger
1:00 AM • Handball
1. Division: Nordstrand vs Sandefjord Handball
1:00 AM • Handball
1. Division: Nøtterøy vs Viking TIF
1:00 AM • Handball
1. Division, Women: Glassverket vs Flint
2:00 AM • Handball
1. Division, Women: Gjerpen Handball Skien vs Follo Hk Damer
1:00 AM • Handball
Superliga, Women: KPR Gminy Kobierzyce vs HC Galychanka Lviv
2:00 AM • Handball
Puchar Polski: Grupa Azoty Unia Tarnów vs KPR Ostrovia Ostrow
2:00 AM • Handball
Puchar Polski, Women: Handball Warszawa vs Energa AZS Koszalin
11:30 PM • Handball
Liga Nationala, Women: CS Minaur Baia Mare vs SCM Râmnicu Vâlcea
9:00 PM • Handball
Super League: SKIF Omsk vs Sungul Snezhinsk
12:00 AM • Handball
Super League, Women: Rostov-Don vs Baltiyskaya Zarya St. Petersburg
12:00 AM • Handball
Super League, Women: Zvezda Zvenigorod vs AGU-Adyif Maykop
12:30 AM • Handball
Super League, Women: CSKA Moscow vs Dinamo-Sinara Volgograd
1:00 AM • Handball
Super League, Women: Luch-RGSU Moscow vs Kuban Krasnodar
1:00 AM • Handball
Cup: MSK Povazska Bystrica vs 1. MHK Košice
2:00 AM • Handball
Cup: Slovan Modra vs Tatran Prešov
3:00 PM • Handball
Korea 1st League, Women: Incheon Sports Council vs Seoul City
5:00 PM • Handball
Korea 1st League, Women: Wonderful Samcheok vs SK Sugargliders
2:00 AM • Handball
Allsvenskan: IFK Ystads HK vs Amo HK Alstermo
1:30 AM • Handball
Cup, Women: H 65 Höörs HK vs VästeråsIrsta HF
2:00 AM • Handball
Cup, Women: Skuru IK vs IK Sävehof
10:00 PM • Handball
Superlig: Mamak Belediyesi Genclik vs Izmir BSB SK
Timer

No live events scheduled this day,
check out the Combat Sports page for more content.