Schedule (tennis) Mon, 30 January 2023

11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Andreescu B. vs Dart H.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Bonaventure Y. vs Tsurenko L.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Boulter K. vs Jang S.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Fruhvirtová L. vs Mattek-Sands B.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Ruse E. vs Han N.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Schmiedlová A. vs Zakharova A.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Tararudee L. vs Björklund M.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Watson H. vs Putintseva Y.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Yastremska D. vs Uchijima M.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Zhu L. vs Wang Xiy.
8:30 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Bassols Ribera M. vs Errani S.
9:00 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Andreeva E. vs Parry D.
10:15 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Swan K. vs Danilović O.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Duckworth J. vs Ochi M.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Ellis B. vs Saville L.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Jasika O. vs McCabe J.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Kelly D. vs Nakagawa N.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Walton A. vs Mochizuki Y.
11:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Schoolkate T. vs Noguchi R.
11:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Sekiguchi S. vs Sweeny D.
11:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Uchiyama Y. vs Fancutt T.
12:20 PM • Tennis
Burnie, Australia: Chazal M. vs Shimizu Y.
2:30 PM • Tennis
Burnie, Australia: Purcell M. vs Bolt A.
11:00 PM • Tennis
Concepcion, Chile: Coria F. vs Skatov T.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Blancaneaux G. vs Safiullin R.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Broady L. vs Haase R.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Brouwer G. vs Collignon R.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Gerch L. vs Grenier H.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Kolář Z. vs Bellier A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Masur D. vs Andreev A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Nardi L. vs Laaksonen H.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Pospisil V. vs Nava E.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Rehberg M. vs Muller A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Topo M. vs Escoffier A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Zhang Z. vs Squire H.
11:00 PM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium: Goffin D. vs Ymer M.
10:00 PM • Tennis
Quimper, France: Fils A. vs Barrere G.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Brancaccio R. vs Milojević N.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Gakhov I. vs Harris L.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Giannessi A. vs Arnaldi M.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Landaluce M. vs Bonadio R.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Marcora R. vs Zekić M.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Passaro F. vs Demin Y.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Peniston R. vs Clarke J.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Rodriguez Taverna S. vs Paire B.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Shevchenko A. vs Krutykh O.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Stebe C. vs Mišolić F.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Álvarez Varona N. vs Caruso S.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Ellis B / Walton A vs Polmans M / Purcell M
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Kelly D / Romios M vs Daly Walkin B / Fancutt T
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: McCabe J / Winter E vs Delaney J / Jin J
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Mochizuki Y / Ochi M vs Moriya H / Noguchi R
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Puttergill C / Sweeny D vs Harper M / Talic Z
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Saville L / Schoolkate T vs Bayldon B / Chazal M
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Sumizawa D / Takahashi Y vs Sekiguchi S / Uchiyama Y
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Doubles: Taylor A / Taylor J vs Hazawa S / Shimizu Y
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Broady L / Brown D vs Frantzen C / Sandkaulen T
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Brouwer G / Myneni S vs Oswald P / Walkow S
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Chandrasekar A / Prashanth N V S vs Jebavy R / Nouza P
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Eysseric J / Molchanov D vs de Bakker T / Stevens B
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Fallert F / Jebens H vs Balaji N S / Nedunchezhiyan J
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Haase R / Zhang Z vs Kadhe A / Masur D
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Olivetti A / Reese H vs Broska F / Einig F
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Doubles: Schell N / Wehnelt K vs Kolar Z / Sachko V
8:30 PM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium, Doubles: Arneodo R / Weissborn T-S vs Jebavy R / Pavlasek A
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Babic Z / Matuszewski P vs Gakhov I / Shevchenko A
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Bonadio R / Maestrelli F vs Geerts M / Margaroli L
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Brancaccio R / Skugor F vs Gigante M / Passaro F
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Diez S / Milojevic N vs Landaluce M / Rincon D
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Doumbia S / Reboul F vs Sanchez Izquierdo N / Taberner C
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Johnson L / Verbeek S vs Rodriguez Taverna S F / Romboli F
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Liutarevich I / Lomakin G vs Bortolotti M / Martos Gornes S
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Doubles: Marcora R / Paire B vs Marrero D / Mulye D
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Papac T. vs Camus C.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Takahashi Y. vs Okamura I.
11:00 PM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Angele J. vs King E.
11:00 PM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Claverie L. vs Smith R.
12:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Brymer G. vs Kodat T.
12:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Cozbinov A. vs Klahn B.
1:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Lapadat J. vs Blumberg W.
1:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Mostardi N. vs Harrison R.
3:00 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Hopper J. vs Pecotić M.
3:00 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Young D. vs Kwiatkowski T.
4:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Brumm J. vs Draxl L.
4:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Mayo A. vs Sigouin B.
5:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Baadi T. vs Boitan G.
5:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Perez A. vs Sheehy J.
9:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Haerteis J. vs Arnaboldi A.
9:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Yevseyev D. vs Gentzsch T.
10:20 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Florig P. vs Sachko V.
10:20 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Kachmazov A. vs Lamasine T.
11:40 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Šetkić A. vs Hoang A.
1:00 AM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Martineau M. vs de Schepper K.
8:40 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Diez S. vs Damas M.
8:40 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Giunta M. vs Mochizuki S.
8:40 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Yunchaokete B. vs Rousseau H.
10:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Alcala Gurri M. vs Royer V.
10:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Cox D. vs Tabur C.
10:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Geerts M. vs Harrison C.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Arango E. vs Zhao C.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Baptiste H. vs Kalieva E.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Brancaccio N. vs Riera J.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Cé G. vs Pigossi L.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Falkowska W. vs Ormaechea P.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Herazo González M. vs Strakhova V.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Jani R. vs Podoroska N.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Kawa K. vs Bolsova A.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Lizarazo Y. vs Osuigwe W.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Loeb J. vs Monnet C.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Perez Garcia M. vs You X.
11:00 PM • Tennis
Cali, Colombia: Zarazúa R. vs Aney J.
12:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Alves C. vs Seibold E.
12:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Brace C. vs Colmegna M.
1:15 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Gleason Q. vs Anshba A.
1:15 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Monroy Y. vs Partaud M.
11:00 PM • Tennis
Al Zahra, Singles Main, M-ITF-KUW-01A: Sultanov K. vs Gunneswaran P.
10:00 PM • Tennis
Bagnoles de l'Orne, Singles Main, M-ITF-FRA-02A: Catarina L. vs Cuenin S.
2:00 AM • Tennis
Edmond, OK, Singles Main, M-ITF-USA-03A: Renard L. vs Michelsen A.
9:00 PM • Tennis
Nussloch, Singles Main, M-ITF-GER-01A: Masur D. vs Martineau M.
11:00 PM • Tennis
Wesley Chapel, Singles Main, M-ITF-USA-03B: Langmo C. vs Ponwith N.
9:30 PM • Tennis
Andrezieux-Boutheon, Singles Main, W-ITF-FRA-01A: Dodin O. vs Albié A.
12:00 AM • Tennis
Orlando, Singles Main, W-ITF-USA-05A: Stearns P. vs Montgomery R.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Daubnerova N. vs Smith A.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Jamrichova R. vs Fairclough L.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Seidel E. vs Zakarlyuk M.
8:30 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Bains R. vs Bajagić T.
8:30 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Hozumi E. vs Branković Z.
10:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Hourigan P. vs Bartashevich Y.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Grubor A. vs Romeo C.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Hitt Z. vs Navarro Oliva M.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Senties X. vs Viviani M.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Zhu A. vs Connor Salazar M.
1:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Behulova B. vs Vazquez Montesinos Q.
1:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Kingsley R. vs Negrete Hernandez X.
1:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Mohamad S. vs Meliss V.
1:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Portillo Ramirez M. vs Sandor-Zur E.
2:30 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Bonardi B. vs Mushika M.
2:30 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Corley P. vs Cascino E.
2:30 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Moreno Rodríguez J. vs Iamachkine A.
2:30 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Saigo Y. vs Proctor L.
4:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Crăciun G. vs Mushika M.
4:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Savanna LY. vs Newborn R.
9:00 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Cervino Ruiz C. vs Ramé A.
9:00 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Voloshchuk A. vs Cortez Llorca L.
10:30 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Cuoto L. vs Kazionova E.
10:30 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Lanca S. vs Lansere S.
Timer

No live events scheduled this day,
check out the Combat Sports page for more content.