Schedule (tennis) Thu, 01 January 1970

4:30 PM • Tennis
Australian Open, Melbourne, Australia: Tsitsipas S. vs Djokovic N.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Andreescu B. vs Dart H.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Bonaventure Y. vs Tsurenko L.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Boulter K. vs Jang S.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Fruhvirtová L. vs Mattek-Sands B.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Ruse E. vs Han N.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Schmiedlová A. vs Zakharova A.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Tararudee L. vs Björklund M.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Watson H. vs Putintseva Y.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Yastremska D. vs Uchijima M.
11:00 AM • Tennis
Hua Hin, Thailand: Zhu L. vs Wang Xiy.
8:00 PM • Tennis
Australian Open, Melbourne, Australia, Doubles: Hijikata R / Kubler J vs Nys H / Zielinski J
12:00 PM • Tennis
Australian Open, Melbourne, Australia, Doubles: Krejcikova B / Siniakova K vs Aoyama S / Shibahara E
1:00 PM • Tennis
Hua Hin, Thailand, Qualifying: Sharma A. vs Perez E.
1:00 PM • Tennis
Hua Hin, Thailand, Qualifying: Zuger J. vs Plipuech P.
2:15 PM • Tennis
Hua Hin, Thailand, Qualifying: Eala A. vs Dmitruk K.
2:15 PM • Tennis
Hua Hin, Thailand, Qualifying: Öz İ. vs Liang E.
3:30 PM • Tennis
Hua Hin, Thailand, Qualifying: Kato M. vs Makarova E.
3:30 PM • Tennis
Hua Hin, Thailand, Qualifying: Stevanović N. vs Savinykh V.
9:30 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Nosková L. vs Rouvroy M.
10:00 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Kužmová V. vs Bucsa C.
10:55 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Ponchet J. vs Parry D.
11:55 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Tomova V. vs Andreeva E.
12:30 AM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Tubello A. vs Errani S.
2:20 AM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Giorgi C. vs Swan K.
2:20 AM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Gracheva V. vs Bassols Ribera M.
3:35 AM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Danilović O. vs Tauson C.
6:00 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Masarova R. vs Juvan K.
7:00 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Konjuh A. vs Waltert S.
7:15 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Nosková L. vs Kužmová V.
8:30 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Bassols Ribera M. vs Errani S.
9:00 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Andreeva E. vs Parry D.
10:15 PM • Tennis
Lyon, France, Qualifying: Swan K. vs Danilović O.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Chazal M. vs Shimizu Y.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Duckworth J. vs Ochi M.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Ellis B. vs Saville L.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Jasika O. vs McCabe J.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Kelly D. vs Nakagawa N.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Purcell M. vs Bolt A.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Schoolkate T. vs Noguchi R.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Sekiguchi S. vs Sweeny D.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Uchiyama Y. vs Fancutt T.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Australia: Walton A. vs Mochizuki Y.
10:00 PM • Tennis
Concepcion, Chile: Coria F. vs Dellien H.
11:30 PM • Tennis
Concepcion, Chile: Díaz Acosta F. vs Skatov T.
11:00 PM • Tennis
Concepcion, Chile: Coria F. vs Skatov T.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Blancaneaux G. vs Safiullin R.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Broady L. vs Haase R.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Brouwer G. vs Collignon R.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Gerch L. vs Grenier H.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Kolář Z. vs Bellier A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Masur D. vs Andreev A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Nardi L. vs Laaksonen H.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Pospisil V. vs Nava E.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Rehberg M. vs Muller A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Topo M. vs Escoffier A.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany: Zhang Z. vs Squire H.
10:30 PM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium: Celikbilek A. vs Ymer M.
12:45 AM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium: Goffin D. vs Onclin G.
11:00 PM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium: Goffin D. vs Ymer M.
9:00 PM • Tennis
Quimper, France: Blancaneaux G. vs Barrere G.
10:50 PM • Tennis
Quimper, France: Hemery C. vs Fils A.
10:00 PM • Tennis
Quimper, France: Fils A. vs Barrere G.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Brancaccio R. vs Milojević N.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Gakhov I. vs Harris L.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Giannessi A. vs Arnaldi M.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Landaluce M. vs Bonadio R.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Marcora R. vs Zekić M.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Passaro F. vs Demin Y.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Peniston R. vs Clarke J.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Rodriguez Taverna S. vs Paire B.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Shevchenko A. vs Krutykh O.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Stebe C. vs Mišolić F.
5:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain: Álvarez Varona N. vs Caruso S.
1:15 AM • Tennis
Concepcion, Chile, Doubles: Darderi L / Prihodko O vs Andreozzi G / Duran G
8:55 PM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium, Doubles: Brown D / Hanfmann Y vs Jebavy R / Pavlasek A
8:30 PM • Tennis
Ottignies-Louvain-la-Neuve, Belgium, Doubles: Arneodo R / Weissborn T-S vs Jebavy R / Pavlasek A
12:45 AM • Tennis
Quimper, France, Doubles: Doumbia S / Reboul F vs Fallert F / Jebens H
7:30 PM • Tennis
Quimper, France, Doubles: Doumbia S / Reboul F vs Chandrasekar A / Kadhe A
8:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Bayldon B. vs Camus C.
8:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Harper M. vs Papac T.
8:00 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Takahashi Y. vs Woerndle M.
9:35 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Puttergill L. vs Okamura I.
9:40 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Taylor A. vs Okamura I.
10:25 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Taylor J. vs Walkin B.
10:45 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Winter E. vs Ryan Ziegann S.
11:15 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Braithwaite T. vs Romios M.
11:15 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Searant R. vs Pham D.
11:45 AM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Sumizawa D. vs Talic Z.
12:05 PM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Puttergill C. vs Delaney Je.
12:20 PM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Mehrotra A. vs Delaney Ja.
12:25 PM • Tennis
Burnie, Australia, Qualifying: Mott B. vs Gaal C.
11:00 PM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Angele J. vs King E.
11:00 PM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Claverie L. vs Smith R.
12:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Brymer G. vs Kodat T.
12:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Cozbinov A. vs Klahn B.
1:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Lapadat J. vs Blumberg W.
1:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Mostardi N. vs Harrison R.
3:00 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Hopper J. vs Pecotić M.
3:00 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Young D. vs Kwiatkowski T.
4:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Brumm J. vs Draxl L.
4:20 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Mayo A. vs Sigouin B.
5:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Baadi T. vs Boitan G.
5:40 AM • Tennis
Cleveland, USA, Qualifying: Perez A. vs Sheehy J.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Bachinger M. vs Oradini G.
5:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Wehnelt K. vs Gerasimov E.
6:20 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Blanch U. vs Rosenkranz M.
6:20 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Onclin G. vs Jahn J.
7:40 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Vatutin A. vs Jorda Sanchis D.
7:40 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Zhukayev B. vs Broska F.
9:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Haerteis J. vs Arnaboldi A.
9:00 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Yevseyev D. vs Gentzsch T.
10:20 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Florig P. vs Sachko V.
10:20 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Kachmazov A. vs Lamasine T.
11:40 PM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Šetkić A. vs Hoang A.
1:00 AM • Tennis
Koblenz, Germany, Qualifying: Martineau M. vs de Schepper K.
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Giustino L. vs Fonio G.
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Sanchez Izquierdo N. vs López San Martín A.
6:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Weis A. vs Moroni G.
7:20 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Gigante M. vs Garcia M.
7:20 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Merida Aguilar D. vs Moro Canas A.
7:20 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Palan D. vs Travaglia S.
8:40 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Diez S. vs Damas M.
8:40 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Giunta M. vs Mochizuki S.
8:40 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Yunchaokete B. vs Rousseau H.
10:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Alcala Gurri M. vs Royer V.
10:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Cox D. vs Tabur C.
10:00 PM • Tennis
Tenerife 2, Spain, Qualifying: Geerts M. vs Harrison C.
12:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Alves C. vs Riley A.
12:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Seibold E. vs Tjandramulia O.
1:05 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Okamura K. vs Brace C.
1:30 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Leon S. vs Colmegna M.
2:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Strakhova V. vs Monroy Y.
2:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Torres Murcia M. vs Monroy Y.
2:45 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Vargas Triana M. vs Anshba A.
2:50 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Meyer Auf Der Heide L. vs Gleason Q.
4:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Ospina M. vs Partaud M.
12:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Alves C. vs Seibold E.
12:00 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Brace C. vs Colmegna M.
1:15 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Gleason Q. vs Anshba A.
1:15 AM • Tennis
Cali, Colombia, Qualifying: Monroy Y. vs Partaud M.
11:00 PM • Tennis
Al Zahra, Singles Main, M-ITF-KUW-01A: Sultanov K. vs Gunneswaran P.
3:00 PM • Tennis
Antalya, Singles Main, M-ITF-TUR-03A: Madarasz G. vs Barrena A.
9:30 PM • Tennis
Bagnoles de l'Orne, Singles Main, M-ITF-FRA-02A: Catarina L. vs Balzerani R.
11:20 PM • Tennis
Bagnoles de l'Orne, Singles Main, M-ITF-FRA-02A: Cuenin S. vs Bittoun Kouzmine C.
10:00 PM • Tennis
Bagnoles de l'Orne, Singles Main, M-ITF-FRA-02A: Catarina L. vs Cuenin S.
4:30 PM • Tennis
Cairo, Singles Main, M-ITF-EGY-01A: Madaras D. vs Vidal Azorin J.
1:00 AM • Tennis
Edmond, OK, Singles Main, M-ITF-USA-03A: Renard L. vs Boitan G.
2:30 AM • Tennis
Edmond, OK, Singles Main, M-ITF-USA-03A: Michelsen A. vs Kissell C.
2:00 AM • Tennis
Edmond, OK, Singles Main, M-ITF-USA-03A: Renard L. vs Michelsen A.
10:30 AM • Tennis
Jakarta, Singles Main, M-ITF-INA-02A: Ionel N. vs Rawat S.
9:00 PM • Tennis
Manacor, Singles Main, M-ITF-ESP-03A: Fanselow S. vs Shelbayh A.
9:00 PM • Tennis
Manacor, Singles Main, M-ITF-ESP-03A: Rincon D. vs Landaluce M.
7:00 PM • Tennis
Manacor, Singles Main, M-ITF-ESP-03A: Rincon D. vs Shelbayh A.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Main, M-ITF-TUN-04A: Ivanovski K. vs Echargui M.
8:55 PM • Tennis
Nussloch, Singles Main, M-ITF-GER-01A: Choinski J. vs Masur D.
10:30 PM • Tennis
Nussloch, Singles Main, M-ITF-GER-01A: Martineau M. vs Naw H.
9:00 PM • Tennis
Nussloch, Singles Main, M-ITF-GER-01A: Masur D. vs Martineau M.
6:00 PM • Tennis
Sunderland, Singles Main, M-ITF-GBR-01A: Matusevich A. vs Chidekh C.
11:00 PM • Tennis
Wesley Chapel, Singles Main, M-ITF-USA-03B: Langmo C. vs Perez A.
1:20 AM • Tennis
Wesley Chapel, Singles Main, M-ITF-USA-03B: Švajda Z. vs Ponwith N.
11:00 PM • Tennis
Wesley Chapel, Singles Main, M-ITF-USA-03B: Langmo C. vs Ponwith N.
8:30 PM • Tennis
Andrezieux-Boutheon, Singles Main, W-ITF-FRA-01A: Selekhmeteva O. vs Albié A.
10:15 PM • Tennis
Andrezieux-Boutheon, Singles Main, W-ITF-FRA-01A: Dodin O. vs Snigur D.
9:30 PM • Tennis
Andrezieux-Boutheon, Singles Main, W-ITF-FRA-01A: Dodin O. vs Albié A.
3:00 PM • Tennis
Antalya, Singles Main, W-ITF-TUR-03A: Lodikova D. vs Soboleva A.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Main, W-ITF-TUN-04A: Radivojevic L. vs Hosogi S.
11:00 PM • Tennis
Orlando, Singles Main, W-ITF-USA-05A: Montgomery R. vs Li A.
12:30 AM • Tennis
Orlando, Singles Main, W-ITF-USA-05A: Bektaš E. vs Stearns P.
12:00 AM • Tennis
Orlando, Singles Main, W-ITF-USA-05A: Stearns P. vs Montgomery R.
6:00 PM • Tennis
Sunderland, Singles Main, W-ITF-GBR-02A: Barthel M. vs Minnen G.
9:25 PM • Tennis
Al Zahra, Doubles Main, M-ITF-KUW-01A: Dudun I / Podorozhnyi A vs Donders D / Pontjodikromo S
8:00 PM • Tennis
Bagnoles de l'Orne, Doubles Main, M-ITF-FRA-02A: Darras M / Voisin E vs Bouquet L / Folliot Q
5:00 AM • Tennis
Edmond, OK, Doubles Main, M-ITF-USA-03A: Altamirano C / Boitan G A vs Kiger M / Sigouin B
9:00 PM • Tennis
Manacor, Doubles Main, M-ITF-ESP-03A: Bergevi F / Knaff A vs Barroso Campos A / Lopez Morillo I
12:00 AM • Tennis
Nussloch, Doubles Main, M-ITF-GER-01A: Lamasine T / Martineau M vs Haerteis J / Heller P
10:40 PM • Tennis
Sunderland, Doubles Main, M-ITF-GBR-01A: Cukierman D / Leshem E vs Matusevich A / Paris J
3:15 AM • Tennis
Wesley Chapel, Doubles Main, M-ITF-USA-03B: Bangoura S / Stepanov R vs Cid Subervi R / Perez A
11:45 PM • Tennis
Andrezieux-Boutheon, Doubles Main, W-ITF-FRA-01A: Perrin C / Shymanovich I vs Lansere S / Selekhmeteva O
8:00 PM • Tennis
Antalya, Doubles Main, W-ITF-TUR-03A: Leykina P / Ovcharenko E vs Black H T / Turkmen D
3:00 AM • Tennis
Orlando, Doubles Main, W-ITF-USA-05A: Arakawa H / Arakawa N vs Hart J M / Mcadoo R
9:30 PM • Tennis
Sunderland, Doubles Main, W-ITF-GBR-02A: Christie F / Collins A vs Kempen M / Silva E
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Arinc K. vs Savelev D.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Carnevale-Miino T. vs Mingaleev G.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Cizelj-Živkovic S. vs Sutekin E.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Drebenstedt D. vs Pinto L.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Duric A. vs Cherkovets V.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Fellin C. vs Nagai S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Fiorentini A. vs Taheri M.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Giraldi C. vs Gretskiy I.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Gospodjinacki R. vs Basile Lobartolo G.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Hiramatsu S. vs Chepik A.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Kamchibekov I. vs Biberli U.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Krasner D. vs Lima E.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Mardjonovic A. vs Konov S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Maute J. vs Sadikov S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Schinas S. vs Lutkov L.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Suvor J. vs Cherepin A.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Svyatov A. vs Khomich A.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Toffanin N. vs Gheorghita T.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Vonbank D. vs Ozdemir S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Wakita S. vs Dubey R.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, M-ITF-TUR-04A: Zund S. vs Schinteie G.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: BEN Chiekh A. vs Stepanov T.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Babakian H. vs Bottari S.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Budov D. vs Gao X.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Chen K. vs Ichikawa S.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Dabas S. vs Sergeev E.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Dubinin A. vs Aggarwal P.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Duhan C. vs Casanova A.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Duncan D. vs Brun T.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Eerola O. vs Dong B.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Horoz Garner J. vs Najvirt Kolaric M.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Malakhovich M. vs Lin W.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Nortey I. vs Inoue G.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Pan Y. vs Kiuamov T.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Romano F. vs Genov A.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Sakellaridis D. vs Spiess J.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Simpson M. vs Malgiaritta M.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Singh D. vs Brosset S.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Wang Y. vs Bozemoj B.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Zhang C. vs Lee H.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Kouni R. vs Walewski R.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Kovac T. vs Wang A.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Mclennan R. vs Tomanski K.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-05A: Venturini C. vs Makhlouf M.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Arazi Y. vs Holder C.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Catanzariti A. vs Nav B.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Dimitrijevic J. vs Wallner M.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Hermassi R. vs Bejenaru M.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Liaonenka A. vs Albrecht P.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Lofman A. vs Doherty C.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Mireles Jimenez R. vs Gulia G.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Rogers A. vs Raman R.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Salton D. vs Aitkulov A.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Shumsky A. vs Kountourakis I.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Singh Panwar R. vs Alazmeh T.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Sorger S. vs Labbene Y.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Terblanche E. vs Vuletic L.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Tsao C. vs Milicevic L.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Wiedenmann L. vs Znuderl M.
5:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, M-ITF-TUN-06A: Zgirovsky A. vs Dolzhenkov D.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Aleshchev A. vs Bara F.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Chayka A. vs Danich I.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Dinev D. vs Neylon T.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Nabatchikov D. vs El Sallaly A.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Ruenger R. vs Alekseychuk A.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Sannen T. vs Martinez I.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Tadić V. vs Voronin S.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Woolley S. vs Musurmonov S.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Zavhorodko N. vs Mineo F.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Zaytsev I. vs Amirov D.
6:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Binda G. vs Rudan Z.
6:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Dumitru A. vs Kinase T.
6:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Gregoriou G. vs Golovachev A.
6:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Tsurtsumia I. vs Cadenasso G.
6:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Vasilev D. vs Jeran A.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Bushnaq Y. vs Pogosian S.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Kyjaci S. vs Serazhetdinov R.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Mirzaganiyev F. vs Yu-Hsiang SU.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Teglas I. vs Verwerft L.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Ushakov A. vs Lukman M.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Vidunov A. vs Ianin N.
7:30 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, M-ITF-EGY-02A: Zuev A. vs Sarritzu B.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Ahn Y. vs Masiianskaia M.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Alhussein Abdel Aziz L. vs Zund S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Bolat A. vs Yu-Yun Li.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Cirpanli D. vs Gureva A.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Danisova N. vs Sinitsyna M.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Ganz F. vs Kargina V.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Hosoki Y. vs Kanemaki C.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Kan V. vs Ceuca A.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Kikawada R. vs Giraldi Requena A.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Kochelaevskaia A. vs Jang G.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Korokozidi E. vs Lopatetska D.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Lovric P. vs Turhan G.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Mamedova E. vs Hietaranta L.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Matushkina K. vs Iatcenko P.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Monakhova D. vs Bourguignon M.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Moreno Bautista P. vs Leykina P.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Nikcevic T. vs Petrovic D.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Okuwaki R. vs Milatova S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Ovcharenko E. vs Milovanovic E.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Pavlova P. vs Rocchetti S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Petkovic L. vs Ljubic M.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Pridankina E. vs Suchankova S.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Radišić N. vs Ševčíková L.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Sepa I. vs Uyar M.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Shubladze A. vs Laskevich E.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Soke D. vs Haavisto E.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Struplova J. vs Zanjani F.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Tothova E. vs Garkusha E.
3:30 PM • Tennis
Antalya, Singles Qualifying, W-ITF-TUR-04A: Van Impe A. vs Gonzalez Encinas M.
8:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Bajagić T. vs Cui A.
8:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Parke D. vs Branković Z.
9:30 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Micic E. vs Layton E.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Daubnerova N. vs Smith A.
7:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Seidel E. vs Zakarlyuk M.
8:30 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Bains R. vs Bajagić T.
8:30 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Hozumi E. vs Branković Z.
10:00 AM • Tennis
Burnie, Singles Qualifying, W-ITF-AUS-02A: Hourigan P. vs Bartashevich Y.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Behulova B. vs Vazquez Montesinos Q.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Grubor A. vs Romeo C.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Hitt Z. vs Navarro Oliva M.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Kingsley R. vs Negrete Hernandez X.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Mohamad S. vs Meliss V.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Portillo Ramirez M. vs Sandor-Zur E.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Senties X. vs Viviani M.
11:30 PM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Zhu A. vs Connor Salazar M.
2:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Bonardi B. vs Mushika M.
2:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Corley P. vs Cascino E.
2:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Crăciun G. vs Mushika M.
2:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Moreno Rodríguez J. vs Iamachkine A.
2:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Saigo Y. vs Proctor L.
2:00 AM • Tennis
Mexico City, Singles Qualifying, W-ITF-MEX-01A: Savanna LY. vs Newborn R.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Cwajgenbaum C. vs Sijbesma M.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: De Bernardi C. vs Jackson N.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Drudi Lombardi C. vs Ekani I.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Gowda V. vs Berriri C.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Kovac J. vs Pirtac B.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Tsuda R. vs Zeng Z.
4:30 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Wang J. vs Vladson L.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Bahri F. vs Pickel C.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Kashaeva K. vs Schmerling I.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Pantelic S. vs Budwal I.
6:00 PM • Tennis
Monastir, Singles Qualifying, W-ITF-TUN-05A: Yesypchuk D. vs Ajimi L.
6:00 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Bhatia R. vs Dartron E.
6:00 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Villet M. vs Babel O.
7:30 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Appleton E. vs Rushiti A.
7:30 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Murta I. vs Seguel D.
9:00 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Cervino Ruiz C. vs Ramé A.
9:00 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Voloshchuk A. vs Cortez Llorca L.
10:30 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Cuoto L. vs Kazionova E.
10:30 PM • Tennis
Porto, Singles Qualifying, W-ITF-POR-01A: Lanca S. vs Lansere S.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, W-ITF-EGY-01A: Drugdova S. vs Otzipka J.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, W-ITF-EGY-01A: Kim C. vs Zueva K.
4:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, W-ITF-EGY-01A: Smolenova M. vs Hamilton R.
5:00 PM • Tennis
Sharm El Sheikh, Singles Qualifying, W-ITF-EGY-01A: Durska E. vs Zaparyniuk A.
Timer

No live events scheduled this day,
check out the Combat Sports page for more content.